VIP TRAVEL - LUKSUSOWE WYJAZDY

DLACZEGO VIP TRAVEL?

Dzięki ekskluzywnym wyjazdom VIP poczują się Państwo rozpieszczeni pod każdym możliwym względem. Spełnimy (prawie) każdą zachciankę i zadbamy o wszystkie Państwa potrzeby. Każdy zasługuje na luksus, a opcja VIP to idealne rozwiązanie na spędzenie jedynych w swoim rodzaju, niezapomninych wakacji. Podróż poślubna, pierwsze w życiu nurkowanie czy rocznica - VIP jest dobry na każdą okazję!

W PAZOLA Travel & Adventure organizujemy luksusowe wyjazdy od początków istnienia firmy, zachowując przy tym niepowtarzalny profil organizowanych przez nas wypraw. W PAZOLA Travel & Adventure dbamy o to, aby prestiż tworzył idealny związek z przygodą.

Niezależnie od tego, czy planują Państwo konferencję, ważne spotkanie biznesowe czy też chcą Państwo po prostu poczuć się rozpieszczeni, opcja VIP zapewnia dbałość o każdy szczegół.

Zapewnimy Państwu pełny relaks oraz doskonałe warunki do pracy w wypadku wyjazdów biznesowych. Naszą misją jest spełnienie wszystkich Państwa życzeń.

FIJI - raj na Ziemi

Jeden z najszczęśliwszych krajów świata, mieniący się miriadami nadzwyczajnych kolorów, szczycący się idealną rozpiętością temperatur (między 26 a 31 stopni Celsjusza!), pysznym jedzeniem i cudownymi ludźmi. Czas płynie tu zupełnie inaczej. To idealne miejsce na wakacje all inclusive!

GALAPAGOS - śladami Darwina

VIP pod wodą w towarzystwie żółwi, rekinów i koników morskich, plażowe lenistwo z uroczymi głuptakami!

BOTSWANA - kolebka cywilizacji

Pustynne klimaty, rejs tradycyjnym canoe, nieziemska Delta Okawango i bliskie spotkania ze zwierzętami, które do tej pory podziwialiśmy wyłącznie na zdjęciach. 

PAZOLA sp. z o.o.

ul. Stawki 3A
00-193 Warszawa
NIP: 5252626581 | REGON: 362240577

biuro@pazola.com

+48 786 815 806, +48 797 581 292


Bezpieczeństwo i wygoda: nasz telefon satelitarny w sieci Iridium w czasie wyjazdów działa zawsze i wszędzie. Koszt połączenia wychodzącego to USD 3/min., niezależnie od kraju, z którego połączenie wychodzi i do którego jest kierowane. Odbieranie połączeń jest bezpłatne. Aby skontaktować się z uczestnikiem wyprawy gdy jesteśmy poza zasięgiem sieci GSM oraz ze względu na różnice czasowe, jako formę kontaktu zalecamy darmowe SMS-y (bez polskich znakow) wysyłane z bramki http://messaging.iridium.com/. Numer telefonu w sieci Iridium to: 881622490130. W treści wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska adresata w celu przekazania wiadomości danej osobie przez leadera grupy. Wiadomość dla uczestników grupy można również przekazać za pośrednictwem naszego personelu w Polsce. 

KONTA BANKOWE MATERIAŁY DO POBRANIANASI AGENCI
Wpisz swój adres email
Proszę uzupełnić niezbędne pola
Jesteś człowiekiem? TAK UPS
Projekt i wykonanie
nowosz.com