INCENTIVE

WYJAZDY FIRMOWE

EN CO TO JEST INCENTIVE?

EN

Incentive to sposób na Twoją firmę. Chcesz nagrodzić pracowników? Pokazać im, że doceniasz ich osiągnięcia?

Statystyki pokazują, że podróże są bardziej efektywną motywacją pracowników niż nagrody finansowe.

Chcą Państwo w wyjątkowy sposób okazać wdzięczność pracownikom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki? Planują Państwo reorganizację firmy lub fuzję? W PAZOLA.COM wiemy doskonale, jak odpowiednio zorganizowany wyjazd może wpłynąć na atmosferę w firmie oraz podnieść efektywność pracowników. 

Nagrody finansowe często są wykorzystywane do opłacenia rachunków, przez co wielu z nas nawet nie pamięta o otrzymanym wynagrodzeniu. Wartość podróży zwiększa dodatkowo fakt, iż większość osób nie przeznaczyłoby pieniędzy na wyprawę, w ten sposób pozbawiając się szansy przeżycia zapierającej dech w piersiach przygody. Podróże to niezwykłe doświadczenie, poszerzające każdorazowo horyzonty, napełniając umysł niezapomnianymi wrażeniami. W porównaniu z podróżami (jako sposobem motywowania pracowników) nagrody finansowe odnoszą jedynie częściowy efekt.

Grupowe podróże motywacyjne to najwyższy wyraz uznania. Przyczyniają się one do zbudowania poczucia lojalności oraz wzmocnienia współpracy, które wykazują długofalowy efekt motywacyjny. Umożliwia to liderowi pracę w unikalnym, pozytywnym środowisku. Stworzenie takiego środowiska pracy to jedna z największych wartości takiego programu motywacyjnego.

EN DLACZEGO PAZOLA INCENTIVE TRAVEL?

EN

PAZOLA Incentive Travel - to luksusowe wyjazdy grupowe: wyjazdy motywacyjne, szkoleniowe i integracyjne wyjazdy dla firm. Nasze wyjazdy nie są typowe - zabieramy nasze grupy w najciekawsze miejsca - od tygodniowych rejsów po pięknych Malediwach, pobyty w Hondurasie i na Seszelach, po zwiedzanie Wielkiego Kanionu w USA i uciechy Las Vegas czy nawet wyprawy na Antarktyde! Dzięki nam spędzicie niezapomniane chwile jako zespół w miejscach, do których nikt inny Was nie zabierze. PAZOLA Travel & Adventure - to Twoje ekskluzywne wakacje!

EN REGENERACJA I INTEGRACJA

EN

Pozytywne efekty stosowania podróży jako systemu motywacyjnego:


  • utrzymanie oraz zwiększenie udziałów na rynku
  • silniejsze poczucie związania najlepszych pracowników z firmą
  • budowanie relacji z klientami/dystrybutorami
  • wzmacnianie koleżeńskiej atmosfery i współpracy
  • dostrzeganie wydajności pracowników oraz udzielanie pozytywnej informacji zwrotnej
  • przyczynienie się do uzyskania pożądanych celów finansowych oraz niematerialnych
  • wzmacnianie poczucia pewności siebie wśród pracodawców, pracowników oraz utrzymywanie pozytywnego nastawienia wśród członków zespołu
  • wzbudzanie pozytywnych emocji
  • wywieranie pozytywnego wpływu na cały zespół
  • długofalowe korzyści w postaci zwiększonej motywacji


Podróże jako sposób motywacji pracowników kreują kulturę pracy, którą cechuje dostrzeganie oraz docenianie ich osiągnięć.

PAZOLA sp. z o.o.

ul. Stawki 3A
00-193 Warszawa
NIP: 5252626581 | REGON: 362240577

biuro@pazola.com

+48 786 815 806, +48 797 581 292


Bezpieczeństwo i wygoda: nasz telefon satelitarny w sieci Iridium w czasie wyjazdów działa zawsze i wszędzie. Koszt połączenia wychodzącego to USD 3/min., niezależnie od kraju, z którego połączenie wychodzi i do którego jest kierowane. Odbieranie połączeń jest bezpłatne. Aby skontaktować się z uczestnikiem wyprawy gdy jesteśmy poza zasięgiem sieci GSM oraz ze względu na różnice czasowe, jako formę kontaktu zalecamy darmowe SMS-y (bez polskich znakow) wysyłane z bramki http://messaging.iridium.com/. Numer telefonu w sieci Iridium to: 881622490130. W treści wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska adresata w celu przekazania wiadomości danej osobie przez leadera grupy. Wiadomość dla uczestników grupy można również przekazać za pośrednictwem naszego personelu w Polsce. 

KONTA BANKOWE MATERIAŁY DO POBRANIANASI AGENCI
Wpisz swój adres email
Proszę uzupełnić niezbędne pola
Jesteś człowiekiem? TAK UPS
Projekt i wykonanie
nowosz.com